REPROGEN a.s., Želeč - SJC SNST 1150

REPROGEN a.s., Želeč - SJC SNST 1150

Společnost REPROGEN a.s. sídlí v obci Želeč, která se nachází kousek od jihočeského města Tábor. Kromě rostlinné výroby se zabývají také chovem masného skotu a jsou součástí šlechtitelských programů v rámci skotu a prasat.

V rámci rostlinné výroby byl proces čištění doposud zajišťován pomocí starší čističky zrnin ASP. V minulém roce se investor rozhodl, že čištění projde modernizací a vsadili na osvědčenou čističku zrnin SJC s výkonem 100 t/hod, která pracuje na principu krouživého pohybu plochých sít. Uvedená čistička je odzkoušené zařízení, které naleznete v mnoha podnicích České republiky vč. výkupních organizací, což dokazuje kvalitu a životnost této technologie. Součástí rekonstrukce byla také výměna stávajících dopravních cest. Nové dopravní cesty jsou dimenzovány na výkon 75 t/h. Ovládání linky je řešeno pomocí PC řízení.

ODBORNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Společnost SJC během své, více než 150-ti leté, tradici dokázala vytvořit ideální tréninkové programy, které zaručují, že každý technik dokáže předat informace samotnému investorovi, případně obsluze stroje. Zaškolení a servis tak vždy provádí technik, který je dokonale seznámen s technologiemi společnosti SJC. Součástí zaškolení je taktéž předání přehledného návodu k obsluze, který názorně ukazuje principy čistící technologie SJC a manipulaci s daným strojem.