Námi poskytované služby

Váš dodavatel čističek zrnin značky SJC Vám poskytne kompletní prodejní i poprodejní služby.
Po dodání, montáži a spuštění stroje Vám bude předán návod k obsluze v českém jazyce a dojde k praktickému zaškolení pracovníků obsluhy.
Dodavatel zajišťuje technickou pomoc a odborný záruční i pozáruční servis, včetně dodávky originálních náhradních dílů.
Čističky zrnin SJC jsou univerzální stroje vhodné pro předčištění, čištění i třídění všech plodin, za předpokladu použití sít s odpovídající perforací. Doplňková síta si můžete objednat u svého dodavatele.

Servis strojů

Servis strojů

Kvalitní záruční a pozáruční servis je u společnosti Schneider - Jaquet samozřejmostí.

Zaškolení a návody k obsluze

Zaškolení a návody k obsluze

Kvalitní zaškolení je důležitou součástí dodávky samotné technologie. Investor se může spolehnout, že zaškolení provádí vždy vysoce kvalifikovaný technik. 

Náhradní díly a síta pro čističky

Náhradní díly a síta pro čističky

Čističky SJC nevyžadují časté výměny samotných sít. Doplňková síta Vám navrhne dodavatel dle druhu plodiny a požadované operace. 

ODBORNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Společnost SJC během své, více než 150-ti leté, tradici dokázala vytvořit ideální tréninkové programy, které zaručují, že každý technik dokáže předat informace samotnému investorovi, případně obsluze stroje. Zaškolení a servis tak vždy provádí technik, který je dokonale seznámen s technologiemi společnosti SJC. Součástí zaškolení je taktéž předání přehledného návodu k obsluze, který názorně ukazuje principy čistící technologie SJC a manipulaci s daným strojem.