Naše produkty

VYSOCE VÝKONNÉ ČISTIČKY OBILÍ - ZRNIN

Zkonstruovány pro velké zatížení a celoroční provoz. Určené pro družstva, zemědělské podniky a výkupy, čemuž odpovídají také hodinové výkony od 50 do 400 tun za hodinu.
*
Výkon je orientační, uváděný pro předčištění pšenice se vstupní vlhkostí 15%. Výkony pro další plodiny a režimy čištění sdělíme na vyžádání

Čistička SNST 550

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 550 je se svým výkonem 50 t/hod* jedním z nejoblíbenějších typů čističek SJC v České republice i ve světě.

Detail produktu
Čistička SNST 550
Čistička SNST 1150

Čistička SNST 1150

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 1150 je se svým výkonem 100 t/hod* ideálním řešením pro větší družstva či podniky, které vyžadují od svého zařízení vysoký výkon, kvalitu a spolehlivost.

Detail produktu

Čistička SNST 2150

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 2150 je se svým výkonem 200 t/hod* ideálním řešením pro velké zemědělské podniky, obchodní organizace a výkupy, které vyžadují od svého zařízení vysoký výkon, kvalitu a spolehlivost.

Detail produktu
Čistička SNST 2150
Čistička SNST 3150

Čistička SNST 3150

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 3150 je se svým výkonem 300 t/hod* ideálním řešením pro obchodní organizace z potravinářského průmyslu a výkupní organizace, které vyžadují od svého zařízení velmi vysoký výkon, kvalitu a spolehlivost.

Detail produktu

Čistička SNST 4150

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 4150 je se svým výkonem 400 t/hod* ideálním řešením pro obchodní organizace z potravinářského průmyslu a výkupní organizace, které vyžadují od svého zařízení maximální možný výkon při zachování výborné kvality čištění.

Detail produktu
Čistička SNST 4150

FARMÁŘSKÉ ČISTIČKY OBILÍ - ZRNIN

Zkonstruovány pro použití s menším zatížením, především v období po sklizni a pro čištění vlastní produkce obilí a zrnin.
Tomuto použití odpovídají také hodinové výkony těchto třídících čističek obilí a zrnin od 2 do 50 tun za hodinu.

*Výkon je orientační, uváděný pro předčištění pšenice se vstupní vlhkostí 15%. Výkony pro další plodiny a režimy čištění sdělíme na vyžádání

Čistička H500

Farmářská třídící sítová čistička obilí a zrnin SJC typ H500, jejíž výkon dosahuje 2,5 t/hod*, je ideálním řešením pro menší farmáře, kterým zajistí vyčištění vlastní produkce obilovin po sklizni.

Detail produktu
Čistička H500
Čistička SNST 50

Čistička SNST 50

Farmářská třídící sítová čistička obilí a zrnin SJC typ SNST 50, jejíž výkon dosahuje 5 t/hod*, je ideálním řešením pro farmáře, kterým zajistí vyčištění vlastní produkce obilovin po sklizni.

Detail produktu