Naše produkty

VYSOCE VÝKONNÉ ČISTIČKY OBILÍ - ZRNIN

Zkonstruovány pro velké zatížení a celoroční provoz. Určené pro družstva, zemědělské podniky a výkupy, čemuž odpovídají také hodinové výkony od 50 do 400 tun za hodinu.
*
Výkon je orientační, uváděný pro předčištění pšenice se vstupní vlhkostí 15%. Výkony pro další plodiny a režimy čištění sdělíme na vyžádání

Čistička zrnin SNST 550

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 550 je se svým výkonem 50 t/hod* jedním z nejoblíbenějších typů čističek SJC v České republice i ve světě.

Detail produktu
Čistička zrnin SNST 550
Čistička zrnin SNST 1150

Čistička zrnin SNST 1150

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 1150 je se svým výkonem 100 t/hod* ideálním řešením pro větší družstva či podniky, které vyžadují od svého zařízení vysoký výkon, kvalitu a spolehlivost.

Detail produktu

Čistička zrnin SNST 2150

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 2150 je se svým výkonem 200 t/hod* ideálním řešením pro velké zemědělské podniky, obchodní organizace a výkupy, které vyžadují od svého zařízení vysoký výkon, kvalitu a spolehlivost.

Detail produktu
Čistička zrnin SNST 2150
Čistička zrnin SNST 3150

Čistička zrnin SNST 3150

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 3150 je se svým výkonem 300 t/hod* ideálním řešením pro obchodní organizace z potravinářského průmyslu a výkupní organizace, které vyžadují od svého zařízení velmi vysoký výkon, kvalitu a spolehlivost.

Detail produktu

Čistička zrnin SNST 4150

Třídící čistička obilí a zrnin s krouživým pohybem sít SJC typ SNST 4150 je se svým výkonem 400 t/hod* ideálním řešením pro obchodní organizace z potravinářského průmyslu a výkupní organizace, které vyžadují od svého zařízení maximální možný výkon při zachování výborné kvality čištění.

Detail produktu
Čistička zrnin SNST 4150

FARMÁŘSKÉ ČISTIČKY OBILÍ - ZRNIN

Zkonstruovány pro použití s menším zatížením, především v období po sklizni a pro čištění vlastní produkce obilí a zrnin.
Tomuto použití odpovídají také hodinové výkony těchto třídících čističek obilí a zrnin od 2 do 50 tun za hodinu.

*Výkon je orientační, uváděný pro předčištění pšenice se vstupní vlhkostí 15%. Výkony pro další plodiny a režimy čištění sdělíme na vyžádání

Čistička zrnin H500

Farmářská třídící sítová čistička obilí a zrnin SJC typ H500, jejíž výkon dosahuje 2,5 t/hod*, je ideálním řešením pro menší farmáře, kterým zajistí vyčištění vlastní produkce obilovin po sklizni.

Detail produktu
Čistička zrnin H500
Čistička zrnin SNST 50

Čistička zrnin SNST 50

Farmářská třídící sítová čistička obilí a zrnin SJC typ SNST 50, jejíž výkon dosahuje 5 t/hod*, je ideálním řešením pro farmáře, kterým zajistí vyčištění vlastní produkce obilovin po sklizni.

Detail produktu