Příhradové vazníky

Příhradové vazníky jsou pro mnohé neznámým pojmem, ale téměř každý je zná. Dřevěné příhradové vazníky jsou čím dál tím častějším řešením střešní konstrukce. Jedná se o lehkou dřevěnou konstrukci, která slouží k přenesení zatížení střešního pláště do obvodových nosných konstrukcí.

Příhradové vazníky

Umožní tak přenést zatížení až do délky 30 metrů, a to bez středových stěn a sloupů. Pro svou variabilitu si tak příhradové vazníky získaly velikou podporu mezi projektanty a investory. Technologie provádění příhradových vazníků je metodou GANG-NAIL, tedy styčníková deska s trny a lisování.

Využití příhradových vazníků

Příhradové vazníky mají více možností využití. Lze je použít například na střechy rodinných domů, nástaveb bytových domů nebo na zastřešení občanských (supermarketů, škol apod.) a zemědělských staveb. Dále také pro zastřešení výrobních a průmyslových hal.

Výhody příhradových vazníků

Vazníky přinášejí i celou řadu výhod, mezi které patří kvalitní a přesné zpracování a provedení vazníků ve výrobní hale. Přináší také výhodu v tom, že je lze aplikovat na libovolné tvary střech. Jejich montáž je velmi rychlá a jednoduchá. Jsou zároveň i cenově příznivé. Při jejich výrobě a dobře zpracovaném projektu vzniká minimum prořezu, čímž je dbáno i určitou částí na ekologii provozu. Lze je také kombinovat s klasickým krovem i plochou střechou.


 

ODBORNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Společnost SJC během své, více než 150-ti leté, tradici dokázala vytvořit ideální tréninkové programy, které zaručují, že každý technik dokáže předat informace samotnému investorovi, případně obsluze stroje. Zaškolení a servis tak vždy provádí technik, který je dokonale seznámen s technologiemi společnosti SJC. Součástí zaškolení je taktéž předání přehledného návodu k obsluze, který názorně ukazuje principy čistící technologie SJC a manipulaci s daným strojem.