Foukaná minerální izolace

Minerální foukaná izolace je jeden z nejefektivnějších druhů tepelné izolace, díky které zamezíte nežádoucího úniku tepla z obytných či jiných prostor. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších metod zateplení objektů, a to jak pro svou cenovou dostupnost nebo rychlou návratnost investice.

Foukaná minerální izolace

V dnešní době jsou velice vysoké náklady na vytápění, proto je dobré důkladně, aby náklady na vytápění byly co nejnižší. 

Jaké prostory a objekty lze foukanou izolací zateplit?

Izolovat pomocí foukané izolace lze například dutiny trámových stropů, šikminy střech, volné půdní prostory a prostory pultových střech nebo duté střechy a příčky, a to jak v novostavbách, dřevostavbách, rodinných, činžovních, zahradních nebo panelových domech a také v průmyslových budovách.

Výhody foukané izolace

Foukaná izolace má celou řadu výhod. Těmi nejzásadnějšími je cenová dostupnost a rychlá návratnost spolu s vysokou efektivitou. Izolace je i tvarově stálá, nesléhává. Maximálně možně kryje izolovaná místa. Je vyrobena z nehořlavého materiálu a je velmi odolná a nepodléhá vnějším vlivům, jako jsou škůdci, plísně nebo hniloba. Doba realizace je velmi krátká, a to s minimálním zásahem do konstrukce. Působí i jako dobrá zvuková izolace. Zároveň také minimálně zatěžuje nosnou konstrukci objektu.
Trápí Vás únik tepla z Vašeho domova? Zkuste foukanou izolaci Izotom.

 

ODBORNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Společnost SJC během své, více než 150-ti leté, tradici dokázala vytvořit ideální tréninkové programy, které zaručují, že každý technik dokáže předat informace samotnému investorovi, případně obsluze stroje. Zaškolení a servis tak vždy provádí technik, který je dokonale seznámen s technologiemi společnosti SJC. Součástí zaškolení je taktéž předání přehledného návodu k obsluze, který názorně ukazuje principy čistící technologie SJC a manipulaci s daným strojem.